• kenburns1
 • kenburns2
 • kenburns3
 • kenburns4

O nas

Witamy na stronie firmy Evegs Sp. z o.o., producenta pasteryzowanej masy jajowej mix powstającej z całej treści surowego jaja kurzego. Produkujemy zgodnie z zarządzaniem bezpieczeństwa żywności HACCP zgodnie z wytycznymi zawartmi w kodeksie żywnościowym CAC/RCP 1-1969 rew. 4-2003, oraz międzynarodowymi standardami produkcji żywności IFS v6 i BRC v6.

Firma

Spółka EVEGS zalicza się do prekursorów producentów pasteryzowanej masy jajowej w Polsce.

Działalność

Na rynku pasteryzowanej masy jajowej Spółka jest od 1999r., początkowo pod marką Dobropasz-Grupa Rolimpex a od 2003 r pod marką EVEGS Sp. z o.o.

Zezwolania

Restrukturyzacja oraz kompleksowa modernizacja przeprowadzona pod nową marką ustawiła zakład w szeregu zakładów dostosowanych do nowych wymagań sanitarno-weterynaryjnych, w konsekwencji czego Zakład został zatwierdzony przez Komisję Europejską do produkcji i obrotu produktami jajczarskimi na rynkach Unii Europejskiej..
Standardy

Pomimo iż jesteśmy mała firmą stosowane przez nas standardy spowodowały, iż weszliśmy na drogę szybkiego rozwoju i staliśmy się rozpoznawalną marką wzbudzającą zaufanie szerokiego grona odbiorców..

Normy

Oferujemy Państwu do sprzedaży wysokiej jakości produkt spełniający wymogi polskiej normy PN-A-86501:1996 Przetwory jajowe chłodzone i mrożone -- Wymagania i metody badań.

Jakość

Produkty nie zawierają dodatków chemicznych, konserwantów lub tzw. polepszaczy.

POLITYKA JAKOŚCI

Podstawowe oczekiwanie klienta to bezpieczeństwo, legalność i jakość wyrobów. Każdy pracownik, począwszy od kierownictwa odpowiedzialny jest za jakość pracy na własnym stanowisku i jest świadomy jej wpływu na zdrowie i zadowolenie klienta.

Realizujemy proces produkcji poprzez opracowany, wdrożony, udokumentowany i nadzorowany system HACCP wg Kodeksu Żywnościowego , standardów IFS/BRC oraz obowiązujące regulacje prawne. Jesteśmy odpowiedzialni za środowisko.

Zapewnia nam to trwałość biznesową i ma na celu dalszy wzrost zaufania klientów i poszerzenie rynków zbytu, poprawę efektywności firmy oraz wzrost świadomości i odpowiedzialności pracowników, usprawnienie organizacji pracy i komunikacji wewnętrznej.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą gotową podnosić swoje kwalifikacje zawodowe przestrzegając etyki i odpowiedzialności za personel.

Prowadzimy systematyczne szkolenia w celu podniesienia świadomości, że bezpieczeństwo produkcji jest najważniejszym celem firmy.

Współpracujemy z dostawcami surowców, którzy mogą potwierdzić, iż ich produkty również spełniają wymogi bezpieczeństwa zdrowotnego.

Prowadzimy systematycznie audity wewnątrz firmy, weryfikujemy i udoskonalamy proces produkcji.

PROCES | PRODUKCJA

Wymagania prawne oraz wymagania klienta są dla nas motorem do ciągłego doskonalenia procesów oraz linii technologicznej. Proces produkcji to ciąg spójnych, uzależnionych od siebie procesów.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

EVEGS - Twój parner w biznesie

OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
BAG IN BOX

Pasteryzowaną masę jajową w opakowaniach aseptycznych typu bag in box. Opakowania jednostkowe 10 kg, 20 kg. Termin przydatności do produkcji 21 dni.

SYSTEM COMBO

Pasteryzowaną masę jajową pakowaną w systemie combo. Opakowania jednostkowe 250 kg, 1000 kg. Termin przydatności do produkcji 16 dni.

PALETO ZBIORNIKI

Pasteryzowaną masę jajową w zbiornikach paletowych Opakowania jednostkowe 600 kg, 1000 kg Termin przydatności do produkcji 8 dni

RECEPTURA KLIENTA

Masy jajowe wg receptury klienta: np.pasteryzowana masa jajowa z dodatkiem cukru.

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dzwoń postaramy się rozwiązać wszystkie Twoje pytania.

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

+48 502 386 529

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

+48 698 724 228

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

+48 516 024 337
 • Każdy proces produkcyjny jest przez nas drobiazgowo monitorowany, aby mieć pewność najwyższej jakości produktu.

  Dyrektor techniczny
 • Budujemy partnerstwo z naszymi klientami, dlatego jesteśmy elastyczni w kwestii współpracy.

  Dyrektor sprzedaży
 • Odpowiedzialność, rzetelność, zrównoważony rozwój to wartości, które określają, kim jesteśmy i co chcemy robić.

  Szef firmy

Certyfikaty

Nasza firma posiada wszyskie niezbędne certyfiakty niezbędne do wytwarzania masy jajowej.

KONTAKT

EVEGS sp. z o.o.
NIP 639-18-16-995 | REGON 278011850 | KRS 160714

Siedziba

(+48) 32 415 24 42

evegs@o2.pl

ul. Grzonki 3, 47-400 Racibórz